تبلیغات
دنیای موبایل و کامپیوتر
دنیای موبایل و کامپیوتر
دانلود برای موبایل و کامپیوتر
یتنا- کمپانی Apacer اولین رم DDR2-667 ECC Registered با ظرفیت 8 گیگا بایت را در دنیا به نام خود ثبت کرد.
قبلا نیز برای اولین بار Apacer رم های ECC Registered با ظرفیت 4 گیگابایت را به دنیای IT معرفی کرده بود و این بار نیز برای اولین بار رم های پر ظرفیت ECC Registered را با نام خود وارد بازار جهانی کرده است.
رم های جدید ECC Registered Apacer که با پشتیبانی سازگار ارقام در بازار ایران عرضه می شوند را می توان در Serverها و همچنین درwork stationها استفاده کرد. این رم ها برای رفع نیازهای مربوط به سرورهایی که بر پایه معماری cpu های AMD Opteron طراحی شده اند تولید شده و در تست های انجام گرفته بر روی سرورهای مذکورApacer ECC Registered 8GB توانسته است بالاترین کارایی و کمترین مصرف انرژی را به ثبت برساند.
کمپانی Apacer در ساخت این رم ها از قطعات با کیفیتی که مخصوص پروژه های سرور طراحی شده اند استفاده کرده و توانسته است با استفاده از تکنولوژی نانو (70nm) مصرف کم، دوام بالا و خصوصیات الکتریکی دقیق و ثابتی را برای استفاده کاربران سرور به ارمغان بیاورد. استفاده از این نوع رم بر روی سرورها، پردازش گسترده ترین و پیچیده ترین محاسبات را آسان نموده و بالاترین کارایی را برای سرورها به ارمغان می آورد.طبقه بندی: کامپیوتر، علمی، آموزش،
برچسب ها: پر ظرفیت ترین، سریع ترین، رم 8GB،
ارسال در تاریخ سه شنبه 21 مهر 1388 توسط m n
قالب وبلاگ